Nauka gry na Trąbce dla osób w każdym wieku

  • by admin

 Dźwięk trąbki był znany starożytnym pasterzom, myśliwym i wojownikom. Na długo przed naszą erą Egipcjanie, Grecy, Rzymianie znali trąbkę. W średniowieczu trąbka aktywnie uczestniczyła w ceremoniach rycerskich, grach i turniejach, wędrówkach pieszych i w walce. Trąbka jest starożytnym instrumentem o długiej historii. Trąbka była kiedyś używana jako sposób sygnalizowania niebezpieczeństwa. W miarę upływu czasu, w połowie XIX wieku instrument ten stał się prawdziwym klasykiem dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu.

 W grupie instrumentów dętych orkiestry symfonicznej trąbka jest instrumentem o najdłuższym zasięgu. To ona sprawia, że orkiestra brzmi niezwykle uroczyście i podnosząco.
Solista trąbki jest obecny w różnych orkiestrach, w jazzie, w zespołach wokalno-instrumentalnych. 
 
 W zajęciach organizowanych przez Fundację Strefa Melomana możesz wziąć udział w zajęciach trąbki i opanować umiejętności gry na jednym z najpopularniejszych instrumentów dętych. Nasi nauczyciele trąbki będą pracować z Tobą w kierunku, który Cię najbardziej interesuje.
 
 Jeśli zdecydowałeś się uczyć, zwróć się do profesjonalnych nauczycieli z oferty „Fundacji Strefa Melomana”, którzy nauczą Cię, jak prawidłowo pracować z instrumentem. Lekcje na trąbce prowadzone są indywidualnie z każdym uczniem, ale praca w zespole nie jest wykluczona i zależy od Twoich pragnień i preferencji.
 
Aby pragnienie nauki gry na trąbce stało się rezultatem, wystarczy zrobić tylko kilka prostych rzeczy:
 
  • Wypełnij i wyślij zapytanie o szkolenie, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu
  • W niedługim czasie, po wysłaniu wiadomości, zadzwonimy do Ciebie, aby wszystko ci wyjaśnić.
  • W ciągu kilku dni wybierzemy nauczyciela indywidualnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje życzenia o miejscu i czasie zajęć.
  • Pierwsza lekcja próbna jest zaplanowana w dogodnym dla Ciebie czasie.
  • Po wybraniu przez Państwa kierunku, zawrzemy z Państwem umowę, uzgodnimy warunki i zasady oraz rozpoczniecie Państwo studia.
 

*Na obecną chwilę nasze zajęcia prowadzone są jedynie na terenie Szkoły Muzycznej I Stopnia Pyrzycach, ul.Jana Pawła II 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *