Nauka gry na Akordeonie dla osób w każdym wieku

  • by admin

   Zdecydowałeś się rozpocząć naukę na instrumencie muzycznym i wybrałeś akordeon? Prawdopodobnie masz wiele pytań, jak i gdzie nauczyć się grać na akordeonie od podstaw, czy istnieją ograniczenia wiekowe i inne.

  Zajęcia skierowane są zarówno do początkujących, jak i do osób w każdym wieku, które chciałyby nauczyć się gry na akordeonie, rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć ich nowe wyżyny. Czas zajęć jest spędzony w muzycznej atmosferze gry, co przyczynia się do przyjemności uczenia się, a tym samym do szybkiego rozwoju twoich umiejętności. Zajęcia będą również przydatne do rozwoju i lepszego zrozumienia materiału dla studentów szkół muzycznych. Indywidualne podejście do dzieci i dorosłych gwarantuje wysokie wyniki szkolenia.

  Ostatnio akordeon zyskał ogromną popularność dzięki umiejętnościom utalentowanych akordeonistów, których możemy co jakiś czas zaobserwować w telewizji.

  Kurs podstawowy przeznaczony jest dla dorosłych studentów bez wcześniejszego przygotowania, a wszystko to można zacząć od podstaw. Na koniec kursu będzie można grać na akordeonie słynne proste utwory, w tym aranżacje słynnych piosenek.

  Odpowiedzi na te pytania otrzymasz od nauczycieli uczących w ramach „Fundacji Strefa Melomana”! Tutaj, na lekcjach akordeonu dla początkujących, otrzymasz wszystkie ważne informacje i umiejętności, które pomogą Ci opanować instrument.

  Aby dowiedzieć się, jak nauczyć się grać na akordeonie, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zadzwonimy do ciebie. Nasi eksperci pomogą Ci opanować grę na akordeonie od podstaw w krótkim czasie.

  Wiedząc, jak grać na akordeonie, zawsze będziesz w stanie zadowolić przyjaciół i rodzinę, jak również udekorować swój czas podczas spędzania wakacji.

 

 

Aby pragnienie nauki gry na trąbce stało się rezultatem, wystarczy zrobić tylko kilka prostych rzeczy:
 
  • Wypełnij i wyślij zapytanie o szkolenie, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu
  • W niedługim czasie, po wysłaniu wiadomości, zadzwonimy do Ciebie, aby wszystko ci wyjaśnić.
  • W ciągu kilku dni wybierzemy nauczyciela indywidualnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje życzenia o miejscu i czasie zajęć.
  • Pierwsza lekcja próbna jest zaplanowana w dogodnym dla Ciebie czasie.
  • Po wybraniu przez Państwa kierunku, zawrzemy z Państwem umowę, uzgodnimy warunki i zasady oraz rozpoczniecie Państwo studia.

 

 *Na obecną chwilę nasze zajęcia prowadzone są jedynie na terenie Szkoły Muzycznej I Stopnia Pyrzycach, ul.Jana Pawła II 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *