Jaka jest cena profesjonalnego zespołu na prywatnym koncercie?

 • by admin
Jaka jest cena profesjonalnego zespołu na prywatnym koncercie?

 Szukasz zespołu na wesele, imprezę firmową, urodziny lub prywatną imprezę i zastanawiasz się ile będzie kosztować usługa? Już pomagamy państwu w tej kwestii.

Sukces wydarzenia, niezależnie od jego charakteru, zależy w dużej mierze od muzyki, która będzie na nim gościła . Z pewnością są pewne wydarzenia, takie jak np. seminarium, które niekoniecznie wymagają oprawy muzycznej. Niemniej jednak współcześnie muzyka jest na porządku dziennym. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, impreza firmowa, urodziny czy impreza prywatna, atmosfera jest uwarunkowana dźwiękiem, który odtwarzasz.

 

Na pewno zdawałeś sobie z tego sprawę, dlatego prawdopodobnie jesteś na naszej stronie. W poniższych liniach dowiesz się praktycznych informacji o profesjonalnych zespołach, ich opłatach i możliwościach scenicznych, aby Twoja impreza stała się prawdziwym wydarzeniem.

 

 
Pierwszą radą, jakiej możemy Ci udzielić, to wybór grupy z udokumentowanym doświadczeniem. Organizacja imprezy nie jest łatwym zadaniem. Wszyscy znamy przyjaciela grającego na gitarze, kolegę grającego na fortepianie, brata lub siostrę bijącego w bębny. Ale czy naprawdę mogą trzymać się melodii i grać pod presją, przed 50 100…200 osobami?
 

Ponadto istnieje wiele parametrów, które należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić, że atmosfera jest rzeczywiście tam.  Aby rozkoszować się każdą chwilą ślubu, imprezy firmowej, urodzin lub innych prywatnych imprez, które planujesz zorganizować, zadzwoń do kogoś, kto może trzymać się danego poziomu od początku do końca imprezy. Profesjonalny muzyk, to wymagający zawód, którego nie można improwizować!

 

Teraz chodzi o to, aby wiedzieć, jaka będzie cena usługi?

 

W poniższych wierszach znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do lepszego poznania tematu.

 

JAKA JEST CENA PROFESJONALNEGO ZESPOŁU?

 
Inwestowanie w jakość wiąże się ze stosunkowo dużym zaangażowaniem pieniężnym. Dobra grupa, posiadająca doświadczenie wymagane do właściwego zorganizowania imprezy, będzie potrzebowała znaku jakości wartego swojej reputacji. W tej kwestii bywa różnie, z wielu ofert publikowanych w Internecie, z pewnością nie zawsze uzyskasz stosunek jakości do ceny.  Bez względu na to, jaką imprezę planujesz zorganizować, czy będzie to ślub, impreza firmowa, urodziny, czy koncert prywatny… budżet przeznaczony na rozrywkę i zabawę powinien być tak samo duży jak to, co planujesz wydać na wyżywienie. W interesującej nas części muzycznej jest to aspekt, którego w ogóle nie należy lekceważyć. Nie ma również wątpliwości, że dobry zespół to znacząca inwestycja.
 

Również stawki zależą od wielu parametrów, takich jak:

 
 
 
 • ilość godzin pracy, podczas których grupa jest zatrudniona,
 • liczba muzyków, którzy ją tworzą,
 • doświadczenie grupy,
 • koszty podróży
 • wymagany sprzęt techniczny.

                

Średnio jest to od 250 do 350zł na jednego muzyka za 2h występu.
 
Należy pamiętać, że cena wieczornej rozrywki muzycznej będzie się wahać w zależności od:
 
 • liczby muzyków
 • doświadczenie grupy
 • czas trwania usługi
 • koszty podróży
 • wymagane wyposażenie techniczne

 

 
 
 
Pamiętajcie państwo że jest pełno różnego rodzaju ofert muzyków w Internecie, to co my możemy zagwarantować to:
 
 • Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży muzycznej, dopasujemy najlepszych muzyków do państwa wydarzenia
 • Nie będą musieli tracić państwo czasu na szukanie DOBREGO zespołu/muzyka z liczby „X” oferowanych w Internecie
 • Działamy jako Fundacja, i w legalny sposób, poprzez uczciwą ciężką i rzetelną pracę chcemy przeznaczyć uzyskane w ten sposób pieniądze na dalszą działalność fundacji, organizacje darmowych koncertów dla mieszkańców oraz pomoc w rozwoju kariery zawodowej, uczniom szkół muzycznych

 

Kontakt: strefamelomana@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *